KSIĄŻKA 120 PRZEPISÓW BEZGLUTENOWYCH

KSIĄŻKA 120 PRZEPISÓW BEZGLUTENOWYCH
33,00
BRAK TOWARU PROSZĘ O ZAMÓWIENIE NA EMAIL 5-7 DNI SPROWADZIMY DO MAGAZYNU
Zapytaj o produkt

Opis produktu

W przypadku braku na magazynie książkę sprowadzimy od wydawcy

 

120 PRZEPISÓW BEZGLUTENOWYCH

 

Książka pani Beaty Połatyńskiej i Food-Pictures ze sprawdzonymi i łatwymi przepisami na pyszne bezglutenowe dania, w szczególności wypieki.

Może pomysł na prezent dla bezglutenowca?

Książka ma charakter między poradnikiem, a książką kucharską. Zawiera zarówno materiały o chorobie, jak i faktyczne 120 opatrzonych zdjęciem przepisów, oraz dodatkowo wiele porad jak gotować skutecznie bezglutenowo.

Do tego książka zwiera strony pt. czemu coś źle wyszło, oraz porady jak zrobić, by nawet kiepskiemu kucharzowi, czy kucharce się udało.

Jest złożona w bardzo przejrzysty i zgrabny sposób.
 

Jest to pierwsza tego typu profesjonalna książka na polskim rynku, wydana w 2010 roku. Idealna dla osób zaczynających bezglutenową dietę. 

 

Do tej pory były jedynie zagraniczne tłumaczenia książek zachodnich, co powodowało, że były to w większości książki mało przydatne dla polskiego czytelnika, gdyż nie miały wiele wspólnego z polskimi realiami.

W tej książce każdy przepis został przez wykonany przez autorów książki i na podstawie tego wykonania autorzy przygotowali porady i zdjęcia. Dzięki temu każdy przepis w książce wychodzi w 100% i jest w pełni wiarygodny.

Wydawca: Beata Połatyńska i Food Pictures

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Witryna BIO-KIOSK.PL używa mechanizmu cookies (ciasteczek), aby udoskonalić obsługę witryny pod kątem potrzeb użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie Polityka cookies

Zamknij