Balsam „Złoty jeleń Ałtaju” 250 ml

Balsam „Złoty jeleń Ałtaju” 250 ml
34,00
16 szt na magazynie. - WIĘKSZĄ ILOŚĆ - PROSZĘ O ZAMÓWIENIE NA EMAIL
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Balsam „Złoty jeleń Ałtaju”
producent Magia TRAV

dystrybutor ALTAGREEN SP. Z. O. O.

kraj pochodzenia Rosja
pojemność  250ml szklana butelka

Skład: skoncentrowany syrop z wyselekcjonowanego dziko rosnącego roślinnego surowca, pantów ałtajskiego jelenia i ałtajskiego orzecha cedrowego, zawierający unikalny kompleks aktywnych biologicznie składników.
Taki zestaw naturalnych substancji czynnych wpływa na przedłużenie życia, uruchamiając procesy regeneracji tkanek i aktywizując mechanizmy obronne organizmu.

Balsam zaleca się używać jako silny adaptogenny, ogólno-wzmacniający, podnoszący immunitet środek, a także jako preparat wspomagający w profilaktyce chorób nowotworowych, co zostało potwierdzone opinią „Ałtajskiego Centrum Onkologicznego”.
Regularne przyjmowanie balsamu wpływa na zwiększenie męskiej potencji, pozytywnie wpływa na wszystkie funkcje życiowe, przyczynia się do eliminacji z organizmu pierwiastków promieniotwórczych.
Balsam może być rekomendowany w okresie rekonwalescencji po przebytych ciężkich chorobach zakaźnych i pasożytniczych, oraz w przypadkach wiosennej astenii.
Syrop charakteryzuje się cierpkim i lepkim smakiem (co spowodowane jest obecnością garbników). Receptura opiera się na ponad dziesięciu górskich ziołach, dobranych pod kątem ich wzajemnego oddziaływania.

Sposób użycia: dodawać po jednej łyżce stołowej (15 ml) do szklanki herbaty lub innego płynu (w przeliczeniu na 200 ml). Jest to naturalna skarbnica witamin i minerałów.
Przeciwwskazania: nie wskazany kobietom w ciąży i karmiącym matkom, przy podwyższonym ADHD, niewydolności serca, wysokie ciśnienie krwi, ciężka miażdżyca, cukrzyca, dzieciom w wieku do szkolnym, nadpobudliwości nerwowej, bezsenność, przyjmowanie wieczorem przed snem, indywidualnej nietolerancji składników balsamu.

Opakowanie zbiorcze: 16 szt. w kartonie.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Witryna BIO-KIOSK.PL używa mechanizmu cookies (ciasteczek), aby udoskonalić obsługę witryny pod kątem potrzeb użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie Polityka cookies

Zamknij